+389 77 86 96 50

Laracon Webinar пренос во живо во Public Room

Доколку сте Laravel програмер, сакате да научите нешто повеќе за Laravel или едноставно сакате да се запознаете со Laravel и сакате добра дружба, тогаш сте на правото место. Во Public Room, еден од локалите со кои Резервирај.мк има најдобра соработка, ве покануваме на 8-ми Март да го следите во живо преносот на Laracon настанот. Целта […]

Прочитај повеќе